BS Kożuchów

Kalendarz, imieniny

Czwartek 18 Sierpnia 2022 r.  
Heleny, Bronisława, Ilony

Bankowość internetowa

Przejdź do strony logowania

Znajdź nas na mapie

Sprawdź jak dojechać do banku

Reklama

  • BLIK
  • mojeID
  • Diners Club International

Nawigacja

Lokaty   /   Rolnicy   /   

Treść strony

lokaty terminowe dla rolników

Lokaty terminowe -  to rachunki które służą do gromadzenia i przechowywania oszczędności, osobom prowadzącym działalność gospodarczą w tym rolniczą. Lokaty  dają możliwość ich  zwiększenia   szczególnie gdy zostaną ulokwane na dogodnie wybrany termin z atrakcyjnym oprocentowaniem.

Posiadacze rachunków rozliczeniowych bieżących lub pomocniczych,  mogą swobodnie korzystać z szerokiej gamy lokat terminowych  w złotych i walutach, oferowanej przez Bank.  Bank posiada w swojej ofercie również lokatę jednodniową overnight.

Rachunek lokaty otwierany jest po podpisaniu umowy i przekazaniu  środków. W okresie umownym przechowywania lokaty nie można dokonywać wpłat uzupełniających ani  częściowych wypłat. Wypłata części lub całości środków z lokaty stanowi naruszenie warunków umowy i powoduje jej zerwanie.

Lokata może mieć charakter odnawialny  i podlega  automatycznemu odnowieniu na kolejny okres umowny lub może być zdeponowana na jeden okres umowny czyli być nieodnawialna.

Odsetki od lokat terminowych nie podlegają kapitalizacji. Posiadacz lokaty sam decyduje czy odsetki mają być wypłacone czy przeksięgowane na  wskazany rachunek rozliczeniowy. 

Rachunki lokat mogą być również otwierane osobom i  podmiotom nie posiadającym w naszym Banku rachunków rozliczeniowych po przedłożeniu przez nich dokumentów wymaganych przy otwarciu rachunku rozliczeniowego.

Kontakt

Bank Spółdzielczy w Kożuchowie
Klasztorna 4, 67-120 Kożuchów
telefon: (68) 355 20 24, (68) 355 20 25
e-mail: sekretariat@bskozuchow.pl
SWIFT code/BIC code: POLUPLPR

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:
  • Oddział w Kożuchowie: 08:00 – 15:45
  • Oddział w Nowej Soli: 08:00 – 15:45
  • Oddział w Nowym Miasteczku: 08:00 – 15:45
  • Oddział w Kargowej: 08:00 – 15:45
  • Filia w Trzebiechowie: 08:00 – 15:30
  • Filia Nr 2 w Kożuchowie (ul. 22 Lipca): 08:00 – 15:30

Licznik odwiedzin

Naszą stronę odwiedziło już 1817418 osób